home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Prosinec 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

82

Kouř z cigarety vám jde přímo do očí, úměrně tomu , jak moc vám to vadí.

Poslední akcí naší letošní informační kampaně zaměřené ke Světovému dni informovanosti o autismu bude výstava výtvarných prací lidí s poruchou autistického spektra, která se bude konat v Domě pánů z Lipé na Náměstí Svobody 17 v Brně.

Vernisáž výstavy se uskuteční v pondělí 2.5.2011 od 16 hod. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme na Vaši hojnou účast!

13. dubna 2011 se v rámci WAAD 2011 uskutečnila doprovodná akce Setkání v Avanti. Veškeré fotografie z této akce naleznete po rozkliknutí přiloženého obrázku.

Děkujeme všem, kteří se účastní doprovodné akce Light it up Blue. Na zaslané fotografie se můžete podívat po rozkliknutí přiložené fotografie. Ostatní budeme postupně doplňovat.

Jak jsme již informovali, někteří z nás využili nabídku k návštěvě Masarykova okruhu v Brně dne 2.4.2011. Vážíme si toho, že nám byla umožněna prohlídka areálu, mohli jsme se zúčastnit právě pořádané akce "Den otevřené dráhy", a že jsme se mohli svézt s panem Jiřím Smetanou, tiskovým mluvčím Automotodromu Brno po závodní dráze. 

Zejména si však vážíme toho, že se AUTOMOTODROM BRNO, a.s. připojil k akci LIGHT IT UP BLUE a "rozsvítil to do modra" !!!

Děkujeme! 

1. dubna 2011 v rámci WAAD 2011 proběhla doprovodná akce "Modrý průvod". Fotografie z této akce najdete po rozkliknutí příslušného obrázku.

Děkujeme panu Stanislavu Chlupovi za krásný fotografický doprovod akce.

1. 4. 2011 se v rámci Informační kampaně WAAD 2011 uskutečnila akce "Flash mobb". Celá akce probíhala v budově hlavního nádraží, kdy všichni zúčastnění zamrzli a na 4 mintuty se přestali hýbat. Během této doby se z nich staly lidské sochy a dobrovolníci začali rozdávat letáky Nezamrzněte, buďte informovaní! Aby kolemjdoucí věděli, o co se jedná.

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat inciátorce celé akce Kateřině Veselé, studentům VOŠKISS Kotlářská a dalším.

Ostatní fotografie z této akce naleznete po rozkliknutí vloženého obrázku.

Dobrý den, rádi bychom Vás informovali o připravované doprovodné akci Den otevřených dveří, která se uskuteční 4. dubna od 9:00 do 16:00 v rámci Informační kampaně WAAD 2011. Těšíme se na Vás!

Již tuto sobotu se může až 20 z Vás (samozřejmě včetně dětí) u příležitosti informační kampaně o autismu WAAD 2011, kterou pořádá naše sdružení, zdarma zúčastnit akce  Autochip Tuning Show a Den otevřené dráhy na brněnském Masarykově okruhu (zde kompletní informace a program).

Co autismus a Automotodrom Brno spojuje? Je to 2. duben, světový den informovanosti o autismu a zároveň den pořádání atraktivní motoristické show. Proto jsme se v tento významný den spojili a domluvili pro 20 z Vás jedinečnou příležitost, svézt se zdarma po Masarykově okruhu. Za Automotodrom Brno se stal naším partnerem PR manažer a tiskový mluvčí Jiří Smetana, který bude také řídit automobil, kterým budou jízdy absolvovány.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné svoji účast předem nahlásit na mailové adrese tursky@apla-jm.cz a vyčkat potvrzení účasti! Sraz potvrzených účastníků bude před hlavním vchodem Automotodromu 2.4.2011 v 14,45 hod. V 15 hod. budeme vcházet dovnitř. Potom již zřejmě nebude možné se pro opozdilce vrátit! Společně s pořadateli z Automotodromu Brno a.s. se těšíme na Vaši účast!

30.3.2011, Roman Turský 

 

Dobrý den, oslovili nás studenti VOŠKISS na Kotlářské s nápadem, že by v rámci kampaně k Světovému dni informovanosti o autismu udělali akci Flash mob.
Akce "Flash mob" bude spočívat v tom, že by teď v pátek 1. dubna  v 17:30 přišli studenti z VOŠKISS do budovy hlavního nádraží a na 4 minuty by "zmrzli". (Možná už jste se s akcí hromadného "zmrznutí" setkali).
Potřebujeme pomoc dalších lidí, kteří by v těch čtyřech minutách kolemjdoucím rozdávali letáky s informacemi o kampani a o autismu. Proto se na vás obracím se žádostí o spolupráci. Pokud se někteří z vás chystáte na Modrý průvod, nebojte, stihnete určitě obě akce :)

Prosím, napište mi, jestli můžete v pátek přijít na akci Flash mob pro APLA-JM o.s. a pomoci nám.

Předem děkuji a přeji vám všem pěkný jarní den.

Martina Prchalová, prchalova@apla-jm.cz
APLA-JM o.s.

29.3.2011 v rámci Informační kampaně k WAAD 2011 proběhlo pečení puzzlíků na Lampě ve Starém Lískovci. Více fotografií z proběhnuté akce naleznete po rozkliknutí této fotografie.  

Následující ...
 
Poslední aktualizace 03.12.2017 21:27:39 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.