home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Srpen 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.



Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

49

Když z jednoho místa blbec odejde, je ihned nahrazen jiným.

APLA - JM o.s. byla požádána o podporu v následujícím projektu:

Vážení kolegové, přátelé, milí rodiče,

na domov pro lidi s autismem máme zažádáno o podporu v grantovém řízení Vaše pomoc. O finanční podporu soutežíme s projektem Sociální automobil pro domov pro lidi s autismem (projekt č. 28). Prosím, pošlete nám svůj hlas, podporu získají dva projekty, které dostanou největší počet hlasů v internetovém hlasování. 

Hlasujte, prosím, na uvedeném odkaze:
http://vasepomoc.kvalitnireklama.eu/projekty/socialni-automobil-pro-domov-se-zvlastnim-rezimem-pro-lidi-s-autismem-16/

Hlasováni končí 24.5. Děkujeme za podporu i Vaše hlasy. Budeme rádi, pokud zprávu přepošlete dál a oslovíte okruh svých známých. Každý hlas je důležitý.

Kniha autistického spisovatele Daniela Kováče "Planéta zla" je kritikou lidstva a jeho chování vůči ostatním živočišným druhům . V tomto  příběhu hrají lidé (na rozdíl od konvenčních sci-fi) zápornou roli. Dovídáme se v ní, že netvory není třeba hledat v hlubinách vesmíru, ale spíše v nás samých.

Knížka vybízí k zamyšlení nad lidskou povahou, je možné ji zařadit mezi filosoficky laděné sci-fi. "Pokud se nám zdá budoucnost popsaná v této knize příliš krutá, jsme to my, kteří ji můžeme svým současným přístupem k přírodě a ostatním živočišným druhům změnit," řekl při představení knihy její autor.

Autistický básník a hudebník, který vystupuje pod pseudonymem Mnoháček Zgublačenko, nedávno spustil webstránky nazvané Modré hravo. Na stránkách naleznete autorovy texty, básně, písně i kresby, nechybí ani informace o autorovi a jeho projektech. Stránku Modré hravo najdete tady: www.zgublacenko.cz.

Jednoduše lze říci, že osobní asistent je ten, kdo vykonává osobní asistenci. Ne každý však pro tuto zodpovědnou a náročnou práci má předpoklady a splňuje zákonné požadavky.

 
Poslední aktualizace 18.08.2017 08:22:25 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.