home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Listopad 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

113

Záruka kvality za nic neručí.

Poslední akcí naší letošní informační kampaně zaměřené ke Světovému dni informovanosti o autismu bude výstava výtvarných prací lidí s poruchou autistického spektra, která se bude konat v Domě pánů z Lipé na Náměstí Svobody 17 v Brně.

Vernisáž výstavy se uskuteční v pondělí 2.5.2011 od 16 hod. Srdečně Vás všechny zveme a těšíme na Vaši hojnou účast!

13. dubna 2011 se v rámci WAAD 2011 uskutečnila doprovodná akce Setkání v Avanti. Veškeré fotografie z této akce naleznete po rozkliknutí přiloženého obrázku.

Hledáme dobrovolníky na letní pobytové tábory pro lidi (převážně se jedná o děti) s poruchou autistického spektra (PAS). První pobytový tábor se koná v době od 16.7. do 23.7.2011 a druhý v době od 23.7. do 30.7.2011. Oba tábory se konají v hotelu Myslivna v Nedvědici. Zúčastnit se můžete jednoho tábora, případně obou. Ubytování, stravu i dopravu  na tábor Vám hradí APLA-JM.

Za účast na táboře vám můžeme nabídnout vstupní školení pro dobrovolníky v oblasti autismu, BOZP a první pomoci, získání spoustu zkušeností s prací s dětmi s PAS a potvrzení o účasti na táboře (o praxi). Na každého přihlášeného táborníka připadá jeden dobrovolník, který se o dítě v průběhu tábora stará. 

V případě Vašeho zájmu se můžete obracet na koordinátorku dobrovolníků a volnočasových aktivit APLA-JM Martinu Prchalovou, DiS. na tel. čísle 777 275 182 a emailu prchalova@apla-jm.cz. Ráda Vám zodpoví všechny dotazy týkající se táborů a dobrovolnické činnosti APLA-JM.

Podrobnější informace naleznete v Dobrovolnictví.

V rámci Informační kampaně WAAD 2011 se 13. 4. 2011 uskutečnila prezentace projektu Zaměstnávání lidí s autismem. Prezentace proběhla u příležitosti doprovodné akce Setkání v Avanti.

Veškeré fotografie z proběhnuté akce naleznete po rozkliknutí přiloženého obrázku.

Dobrý den, dovolujeme si Vám připomenout konání doprovodné akce v rámci WAAD 2011 Setkání v Avanti. Akce proběhne 13. dubna 2011 od 10:00 do 12:00 v hotelu Avanti v Brně.

Rádi bychom Vás chtěli touto cestou rovněž požádat, abyste svou účast potvrdili zasláním e-mailu na adresu: kancelar@apla-jm.cz.

Děkujeme moc.

Těšíme se na Vás!

Letošní ročník keramické soutěže Brněnský hrnek se nesl v duchu témat "Jak jde čas" a "Keramický glazovaný šperk". Již tradičně se soutěže zúčastnili i účastníci keramického kroužku APLA-JM a obsadili 1., 2. a 3. místo!.

Blahopřejme vítězům i účastníkům.
Zároveň velké poděkování patří lidem, díky kterým keramický kroužek funguje: Mgr. Mirce Hájkové, Janči Červinkové a Standovi Vaclovi!!

Více fotografií naleznete po rozkliknutí vloženého obrázku.

Hedvice Streicherové, Petře Havlišové, Jiřímu Smetanovi, Jiřímu Hotárkovi, Veronice Hotárkové, Janě Havlíkové, Zuzaně Zdražilové, paní Hronové, Martině Konárkové, Kristýně Solusové, Kateřině Burešové, Daně Němečkové, Kláře Slámové, Zuzaně Trlidové, Pavle Volné, Michalovi Procházkovi, Tereze Uličníkové, Petrovi Staňkovi, Martině Kouřilové, Tereze Kosinové, Ivaně Cimrmanové, Ivoně Finstrlové, Anežce Moučkové, Kateřině Veselé, Marii Nečasové, Lucii Škrdlové, Romaně Hruškové, Ireně Němcové, Ivaně Vašutové, Janě Skoupé, Andree Barvové, Martině Ludvíkové, Andree Utratové, Veronice Lunerové, Zuzaně Sládkové, Zuzaně Brychtové, Michaele Dvořáčkové, Denise Mlynářové, Barboře Sklenářové, Sabině Maruščákové, Barboře Klímové, Janě Tihelkové, Petře Kostovčíkové, Nikole Suchánkové, Marii Kociánové, Janě Navrátilové, Adéle Šmukařové a Liborovi Kachlíkovi, Radce Krylové a Mirkovi Čermákovi, Kláře Farkasové, Janě Brychtové, Markétě Grigarové, Stanislavu Chlupovi, Michalovi Jiráskovi a jeho spolupracovníkům z LAMPA Lužánky, všem účastníkům akce Flash mob, dětem z keramického kroužku APLA-JM, všem, kteří se účastnili Modrého průvodu a dalším.

DĚKUJEME!

Děkujeme všem, kteří se účastní doprovodné akce Light it up Blue. Na zaslané fotografie se můžete podívat po rozkliknutí přiložené fotografie. Ostatní budeme postupně doplňovat.

Jak jsme již informovali, někteří z nás využili nabídku k návštěvě Masarykova okruhu v Brně dne 2.4.2011. Vážíme si toho, že nám byla umožněna prohlídka areálu, mohli jsme se zúčastnit právě pořádané akce "Den otevřené dráhy", a že jsme se mohli svézt s panem Jiřím Smetanou, tiskovým mluvčím Automotodromu Brno po závodní dráze. 

Zejména si však vážíme toho, že se AUTOMOTODROM BRNO, a.s. připojil k akci LIGHT IT UP BLUE a "rozsvítil to do modra" !!!

Děkujeme! 

1. dubna 2011 v rámci WAAD 2011 proběhla doprovodná akce "Modrý průvod". Fotografie z této akce najdete po rozkliknutí příslušného obrázku.

Děkujeme panu Stanislavu Chlupovi za krásný fotografický doprovod akce.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 15.11.2017 09:00:28 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.