home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Prosinec 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

30

Z devadesáti procent je všechno aušus.

Vážení rodiče, klienti s PAS, spolupracovníci, sympatizanti, chtěli bychom Vám poděkovat za Váš zájem o naši organizaci a také za Vaši spolupráci či pomoc při různých našich aktivitách. Do nového roku Vám přejeme zdraví a jenom krásné pozitivní zážitky. Také se těšíme na nové výzvy, projekty a společné aktivity a věříme, že Vám budou naše služby stále ku prospěchu. Krásné vánoce.

Tým APLA-JM

APLA-JM se podařilo zprostředkovat pěkný finanční dar od zástupkyň společnosti Mary Kay (www.marykay.cz). Tento dar bude použit na zakoupení lyžařského výcviku pro jednu osobu s PAS.

PROAUT, občanské sdružení pro podporu osob s autismem připravuje ve spolupráci s Asociací pomáhající lidem s autismem APLA-JM o.s. velkou akci – 28. 2. 2014 se bude konat První brněnský ples na podporu osob s autismem.

Zde je fotoreportáž z povedené akce vánočního pečení. Byl to i takový APLA-JM teambuilding. Vznikly super perníčky, které jsme společně ozdobili. Také jsme dělali cupcake pod vedením šéfkuchařky Veroniky, která vede blog o vaření (http://www.zghettablog.cz/).

Již tento čtvrtek 12. 12. 2013 pořádáme vánoční food fest  v prostorách kuchyňky a jídelny ZŠ Štolcova. Od 14 do 17 hod. Vás čeká pečení vánočního cukroví ve spolupráci s foodblogerkou Veronikou (zghettablog.cz). Zveme všechny přátele, známé, sympatizanty, asistenty, dobrovolníky, děti i dospěláky na dobrou zábavu a chutné cukroví.  Na závěr si pro Vás děti z bubnovacího kroužku připravily vánoční koledy v doprovodu afrických bubnů. Těšíme se na Vás!

V sobotu 7.12.2013 proběhlo další setkání pro rodiče a to na téma Funkční komunikace. Poprvé jsme byli v nových vzdělávacích prostorách, které nám pronajímá sdružení LEPORELO, a myslíme, že se akce povedla.

Zveme všechny přátele a známé, děti i rodiče, maminky i tatínky, asistentky i asistenty, sympatizanty, prostě vás všechny. Přijďte příští čtvrtek 12.12.2013 ochutnat předvánoční atmosféru, něco dobrého si upéct ve spolupráci s velmi šikovnou foodblogerkou a samozřejmě ochutnávat dobrůtky. Cílem akce bude také vytvořit balíčky cukroví s přáníčkem, které budeme rozdávat našim spolupracujícím institucím, firmám či organizacím. V současné době ještě připravujeme reklamní leták na akci, který zveřejníme co nejdříve.

Poděkování dobrovolníkům APLA-JM Dnes je Mezinárodní den dobrovolníků (5. 12.). DĚKUJEME všem dobrovolníkům APLA-JM o.s., se kterými máme možnost spolupracovat. Bez jejich pomoci se neobejdou zájmové kroužky, letní tábory a sobotní výlety pro děti s PAS. Pomáhají nám při propagačních akcích APLA-JM o.s. Pomáhají bez nároku  na finanční odměnu ve svém volném čase. Spolupracovat s nimi je pro nás čest, jsme rádi, že je máme, všem přejeme jen to dobré a těšíme se na další spolupráci!

Na oddělení dětské neurologie máme novou nástěnku. Naleznete na ní informace o organizaci i aktuální dění a různé reportáže.

V rámci projektu Školení zdravotnického personálu v oblasti práce s pacienty s autismem, reg.č. CZ.1.07/3.2.04/04.0020 jsme měli dnes možnost fotit přímo na pracovištích v různých ambulancích v Dětské nemocnici.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 03.12.2017 21:27:39 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.