home

Facebook

 


 

 


Kalendář akcí

< Listopad 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Zobrazit vše

OdběryPokud máte zájem o pravidelné informace o novinkách na našich stránkách, zaregistrujte se k odběru právě zde.Počet odběratelů: 49Úprava odběrů

52

Žádný šéf nebude zaměstnávat člověka, který má ustavičně pravdu.

PŘIPOJTE SE DO NAŠEHO APLA-JM Dederons týmu a podpořte děti s autismem. Letos budeme obhajovat prvenství na 24hodinovém štafetovém běhu z loňského roku. Výtěžek z akce jde na děti s autismem na Základní škole, Brno, Štolcova 16. Akce se koná 16.května 2014 ve sportovním areálu u Anthroposu.

fotografie_tábora LETNÍ POBYTOVÝ TÁBOR PRO DĚTI S PAS  6.7. - 13.7.2014, přihlašování od 26.2.2014 od 10:00

Soutěž vyhlášena, první dílka již přicházejí. Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na další příspěvky od Vás. Zapojit se mohou jednotlivci i skupiny, např. školní třídy, rodiny, party přátel... 

Ve čtvrtek 6. února jsme se sešli společně s rodiči šesti zaměstnaných dospělých z projektu Integrace osob s PAS na pracovní trh.  

Letos již počtvrté pořádáme modrý průvod městem na podporu informovanosti o autismu. Sraz ve středu 2. dubna v 19:00 na nám. Míru, odtud se vydáme do centra města. Průvod zakončíme v cukrárně a kavárně Tři ocásci na ul. Gorkého. S sebou něco modrého :-) Někteří účastníci minulých ročníků byli velmi kreativní, pro inspiraci: modré oblečení, modré deštníky, modré baterky, modré lampióny, laky na nehty, návleky, izolepa apod. 

Vyhlašujeme výtvarnou soutěž na téma "Modrý den" u příležitosti světového dne porozumění autismu. 

Pošlete nám obrázek, fotku, video, koláž, animaci... cokoli s tematikou modré. Z došlých děl vybere porota 3 nej, která odměníme hodnotnými cenami. Svá díla nám můžete zasílat do 14. března mailem na kancelar@apla-jm.cz.. Do předmětu zprávy prosím uveďte "soutěž". 

V porotě usednou zástupci zaměstnavatelů osob s PAS, zástupci z krajského úřadu JmK, magistrátu MB, herci městského divadla, krajská koordinátorka pro PAS a další. Seznam porotců viz níže. Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen proběhne 3. dubna na semináři Integrace osob s PAS na pracovní trh. A pro inspiraci přinášíme první soutěžní obrázek s názvem Králíkárna a panelák

Napomozte zvýšení povědomí o autismu s námi a informujte své okolí o této akci. 

V souvislosti s blížícím se světovým dnem porozumění autismu, který je stanoven na 2. dubna, plánujeme opět různé informační akce. Připravujeme výtvarnou soutěž, tradiční modrý průvod a seminář na téma „Integrace osob s PAS na pracovní trh“.  Pište si do diářů… 

Vypsali jsme nový termín akreditovaného kurzu MŠMT - Tvorba pomůcek jako prostředek k efektivnímu vzdělávání dětí, žáků a studentů s PAS - dne 6.5.2014.

Více viz:
http://www.apla-jm.cz/index.php

V únorovém čísle newsletteru společnosti Dixons Retail vyšel článek o naší společnosti a našich společných aktivitách. Za domácí úkol si můžete článek přeložit :-).

Firma KBC Group NV SSC, se kterou máme exkluzivní vztahy, hledá zaměstnance na zkrácený úvazek DPČ. Jedná se velkou nadnárodní společnost z bankovního sektoru. Práce je zaměřena na administrativu, archivaci, skenování, aj. a mohla by být zajímavá pro osoby pečující o osobu blízkou.

Následující ...
 
Poslední aktualizace 15.11.2017 09:00:28 stránky tvořeny pomocí systému WPublisher (C)1999-2017 Všechna práva vyhrazena.