Důležité upozornění - měníme místa poskytování služeb a emaily

Krňávková Pavla24.11.2017, 08:10:07

Rádi bychom Vás informovali o dvou důležitých aktuálních změnách, která probíhají v naší organizaci. Přecházíme na nové emaily a již jsme na třech místech v Brně.

1) Změna místa poskytování našich služeb

Jelikož se stále rozrůstáme (více jak 110 zaměstnanců na různé smlouvy), musíme řešit prostory, ve kterých provozujeme naši činnost. Podařilo se nám získat do pronájmu 3 patrový dům se zahradou (pracovní terapie a volnočas) a cvičnou kuchyní (sociální rehabilitace) vč. vlastního stání. Také jsme získali více prostor na adrese Anenská 10, Brno. Díky tomu jsme již na třech místech v Brně.

a) Nerudova 312/7, 602 00 Brno - osobní asistence
b) Anenská 10/10, 602 00 Brno - raná péče a poradenské centrum (plus jsme získali na této adrese více prostor a budujeme zde vzdělávací centrum a centrum volnočasových aktivit)
c) Škroupova 2774/54, 636 00 Brno - sociální rehabilitace, volnočasové a dobrovolnické centrum a ředitelství

Pozor: oficiální sídlo a fakturační adresa jsou Anenská 10/10, 602 00 Brno.

2) Přecházíme na nové maily

Naše organizace přechází na nové maily a to @paspoint.cz (všechny mail jsou stejné, jako ty staré, jenom končí @paspoint.cz). Zároveň jsou naše původní staré maily funkční a to po dobu 1 roku. Pokud nám napíšete na starý APLA mail, budete automaticky přesměrováni na mail nový. Věříme, že maily nezapadnou a že vše proběhne v pořádku. Pokud budete mít problém v komunikaci, napište na mail: reditel@paspoint.cz

Děkujeme za pochopení.

Tým Paspoint